Outsourcing SCRUM Masterów i Agile Coachów

Chcesz zatrudnić Agile Coacha, Scrum Mastera, RTE, Product Ownera? Znalazłeś na internecie listę kompetencji i umiejętności, jakie są niezbędne na to stanowisko? Dostałeś dziesiątki odpowiedzi, ale nie wiesz kogo wybrać, by dostarczył faktyczną wartość Twojej organizacji?

Niestety … sama znajomość Scruma, Kanbana, User Stories czy Planning Pokera nie wystarczy. W agile’u liczy się osobowość! Możemy pomóc Twojemu działowi HR w procesie rekrutacji, gdzie ocenimy nie tylko umiejętności twarde, ale również miękkie. Przygotujemy scenariusze symulowanych sytuacji, by zbadać, jak dana osoba by się zachowała, jaki ma pomysł na skuteczne działanie.. Zarekomendujemy najlepszych kandydatów do pełnienia kluczowych ról w Twojej organizacji.

Bierzesz udział w projekcie lub programie i brakuje Ci wykwalifikowanych, doświadczonych Scrum Masterów lub Agile Coachów? Nie chcesz jednak nowego pracownika na stałe? Porozmawiajmy!


Świat agile jest znany z szerokiej i otwartej społeczności, gdzie ludzie chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będąc jej częścią mamy szeroką sieć kontaktów do ekspertów, którzy współpracują z nami przy realizacji projektów i programów. Oni mogą pomóc również Tobie!