Nasi partnerzy

KEGON jest pierwszą firmą specjalizującą się w Scaled Agile Framwork na rynku niemieckojęzycznym (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Jako pierwsi przeprowadzili zarówno pierwsze uruchomienie ART, jak i pierwszą transformację SAFe®. Również jako pierwsi posiadali certyfikowanych ekspertów SPC, SPCT, RTE oraz, od 2018 roku, pierwszego niemieckiego członka SAFe® (SAFe® Fellow). Do początku 2021 roku przeprowadzili ponad 8500 procesów certyfikacji w zakresie SAFe®.  To sprawia, że KEGON jest pierwszym punktem w Europie, do którego można się zgłosić zarówno w zakresie coachingu, jak i doradztwa w zakresie zwinnych, skalowanych transformacji SAFe®. Link do www: www.kegon.de/en.

Mindstream prowadzi certyfikowane szkolenia z zakresu zarządzania projektami i procesami oraz szkolenia z szeroko rozumianego zarządzania. Oferuje konsultacje i pomoc we wdrożeniu odpowiednich rozwiązań. Pomaga w usprawnianiu procesu zarządzania wiedzą, tak by była optymalnie wprowadzona w życie i zatrzymana w organizacji. Organizatorzy Konferencji Agile Corporate – www.agilecorporate.pl odwiedzanej przez fanów zwinnego zarządzania. Mindstream tworzy symulacje biznesowe z globalnymi królami gier i symulacji – GamingWorks. Wdraża nowe rozwiązania technologiczne i zarządzania projektami do organizacji swoich Klientów. Współtworzy studia podyplomowe z czołowymi Uczelniami Wyższymi. Oferuje międzynarodowej jakości egzaminy językowe.

Cprime zostało założone w 2003 roku przez grupę liderów technologii w San Francisco. Od tego czasu staliśmy się jedyną globalną firmą doradztwa strategicznego, która łączy rozwiązania zwinne, produktowe i technologiczne w celu osiągnięcia elastyczności przedsiębiorstwa. Jako partner z wyboru dla firm z listy Fortune 100, naszą misją jest umożliwienie naszym klientom szybszego przekształcania pomysłów w czyn i przekształcania firm dzięki doradztwu, szkoleniom, rozwojowi i niestandardowym rozwiązaniom, które zapewniają wartość na całe życie. Dzięki naszym kluczowym partnerstwom, takim jak Atlassian Platinum, AWS Advanced, GitLab, SAFe Gold SPCT i nie tylko, nasze wiodące w branży oprogramowanie i usługi działają w synergii, aby zapewnić transformacje.