Enablers nie jest zwykłą firmą

Naszym celem nie jest sprzedaż jak największej ilości godzin konsultantów lub przeprowadzenie jak najwięcej szkoleń.
Naszym celem jest umożliwienie klientom osiągnięcia maksymalnego efektu przy jak najniższym nakładzie pracy, poprzez wsparcie wysoko wyspecjalizowanych konsultantów. 

Nasz zespół

konrad_kolko2

Konrad Świstelnicki

Prezes i współtwórca Enablers

Obszary specjalizacji: zwinność na poziomie zespołu, projektu/programu oraz organizacji, product management, transformacja agile, zwiększenie produktywności zespołów, narzędzia agile w praktyce Praktyk agile oraz jeden z pierwszych konsultantów SAFe w Polsce (2014), prowadzi szkolenia w Europie, głównie w Polsce i Niemczech. Przeszkolił ponad 1200 osób. Na co dzień pracuje z metodykami zwinnymi w dużych organizacjach, gdzie wykorzystuje elementy Scrum, Metody Kanban, SAFe oraz Management 3.0. Doświadczenie w sektorach: automotive, bankowy, telecom, wydawniczy, usług IT.

spc5
psmi
lukasz_kolko

Łukasz Czopek

Partner i współtwórca Enablers

Obszary specjalizacji: business development management, project management, zwinne metody dostarczania, zwinność projektu, programu i organizacji Jako druga osoba w Polsce zdobył akredytację jako SPC (Scaled Agile Framework Program Consultant) w 2013 roku. Akredytowany trener Agile Project Management i PRINCE2, przeprowadził wiele szkoleń, warsztatów i symulacji biznesowych ze Scruma oraz innych zwinnych podejść. Przeszkolił ponad 1700 osób. Jako Agile Coach, Agile Project Manager i Scrum Master wdrażał zwinne podejścia w start-upach i organizacjach. Doświadczenie w sektorach: telecom, bankowy, ubezpieczeń, public.

spc5
Agile_Project_Management_Practitioner__600PX (2)
psmi
michael_kolko

Michael Kacprzak

Partner i współtwórca Enablers

Obszary specjalizacji: zarządzanie strategiczne zmianą, przywództwo i zmiana kultury organizacyjnej, transformacje scaled agile, product management, zwinne metody dostarczania. Jako pierwszy w Polsce i jedna z pierwszych osób w Europie zdobył akredytację jako SPC (Scaled Agile Framework Program Consultant) w 2013 roku w Berlinie podczas pierwszego szkolenia w Europie twórcy SAFe – Dean Leffingwell’a. Dotychczas przeszkolił ponad 1200 osób. Jako konsultant doradzał w transformacjach agile i szkolił kadrę menadżerską oraz zespoły w firmach na kilku kontynentach (Europa, Azja, Australia, Ameryka Płn). Doświadczenie w sektorach: bankowy, ubezpieczeń, telecom, public sector, logistyka, hosting.

spc5
psmi
maciej_nadolski

Maciej Nadolski

Trener

Maciej jest profesjonalnym trenerem Scrum i konsultantem programu Scaled Agile. Jest współautorem oficjalnego ulepszonego tłumaczenia Manifestu Agile na język polski. Posiada również dyplom z Zarządzania Projektami Uniwersytetu Ekonomicznego.

spc5
KMP-Badge
Scrumorg-PST_licensed-1000
piotr_kolko

Piotr Górajek

Trener

Piotr wyszkolił ponad 300 osób. Jako Agile Coach i Scrum Master pomagał wdrażać zwinne podejścia w start-upach i dużych organizacjach. Ukończył studia informatyczne i z czasem zdobył większość certyfikatów Scrum.org, w tym Professional Scrum Master III.

psm_3